изготовления уплотнений методом точения

Одним з основних напрямків роботи нашої компанії є поставка різних елементів ущільнювачів для пневматичного і гідравлічного обладнання (ущільнювачів, гідроманжет, пневмоманжет, скребків), які виготовляються шляхом виточування (механічної обробки на верстатах з числовим програмним керуванням) із спеціально відлитих під механічну обробку болванок з поліуретанів (термопластичних, гідролізстійких, морозостійких), гум (в тому числі, маслобензостійких, стійких до лугів, кислот, термостійких), поліамідів, тефлонів (як чистих, так і наповнених дисульфідом молібдену або бронзою, а також армованих на молекулярному рівні скловолокном). Всі матеріали - європейського виробництва.

Діапазон розмірів ущільнюючих елементів для гідравлічного і пневматичного обладнання: мінімальний внутрішній розмір — 4 мм; максимальний зовнішній – до 500 мм.


prokladki

Пропонуємо Вам виготовлення прокладок будь-якої складності.

Максимальний лист матеріалу, з якого можна виготовити прокладку становить 1500х1500 мм. Товщина оброблюваного матеріалу залежить від його типу, але максимально обмежена найбільшою довжиною ножа, яка становить 40 мм. Різка прокладок проводиться безперервним чином за допомогою осциліруючого ножа.

Ви можете самі надати необхідний матеріал для Вашого виробу.

Різка гумових технічних пластин, пароніту, поролонів, спінених гум, прокладочних картонів - високопродуктивний розкрійний комплекс легко справляється з будь-якими заготовками як з товстої і щільної гуми, так і з м'якими і чутливими до деформації заготовками поролону. Виключена деформація зони обробки. Послуга орієнтована на виробництво широкого асортименту виробів. Особливості матеріалу мають на увазі використання професійного спеціалізованого обладнання. І це саме та послуга, яку ми готові надати своїм клієнтам


ЗАЛИШТЕ ВАШ ЗАПИТ

Огляд
Обмеження розміру для кожного файлу становить 5.00 MB