Розкрійний комплекс дозволяє виготовити на замовлення великий діапазон виробів. Найчастіше це різні види ущільнюючих прокладок з кожкартонів, різних гум, гумотканин і тканин, шкір,повсті, паронітів, спінених полімерних матеріалів. Також зразки картонної упаковки і трафарети, рекламні вивіски та багато іншого.

Максимальний лист матеріалу, з якого можна виготовити прокладку становить 1500х1500 мм. Товщина оброблюваного матеріалу залежить від його типу, але максимально обмежена найбільшою довжиною ножа, яка становить 40 мм. Різка прокладок проводиться безперервним чином за допомогою осциліруючого ножа.

Різка гумових технічних пластин, пароніту, поролонів, спінених гум, прокладочних картонів - високопродуктивний розкрійний комплекс легко справляється з будь-якими заготовками як з товстої і щільної гуми, так і з м'якими і чутливими до деформації заготовками поролону. Виключена деформація зони обробки. Послуга орієнтована на виробництво широкого асортименту виробів. Особливості матеріалу мають на увазі використання професійного спеціалізованого обладнання. І це саме та послуга, яку ми готові надати своїм клієнтам.

Наша спеціалізація – різка матеріалів по складному дизайну за допомогою високоточного обладнання, що дозволяє зробити можливим виготовлення плоских виробів практично будь-якої конфігурації.

резинопробка

Переваги різки на розкрійному комплексі:

прокладки
  • Висока точність і швидкість;
  • Широкий вибір матеріалів;
  • Короткі терміни виготовлення;
  • Гнучкість виробництва;
  • Низька вартість.
Зателефонуйте зараз - отримаєте персональну знижку +38 (096) 79 22 739

Різка для рекламних проектів

декор Різка на розкрійному комплексі дозволяє домогтися високої якості і прийнятної ціни навіть при невеликих тиражах.

Такий вид різання ідеально підходить для виготовлення дрібних деталей і розкрою листових матеріалів.

Фігурне різання дозволяє проводити розкрій матеріалу будь-якими зигзагами і отримувати будь-яку форму готового виробу. Все це створює надзвичайно широкі можливості для рекламних проектів.

Ми допоможемо втілити в життя будь-яку саму креативну фантазію вашого дизайнера.

Ви отримаєте можливість вирізати те, що вам потрібно, в єдиному екземплярі.

Виготовлення прокладок

прокладкиПропонуємо Вам виготовлення прокладок будь-якої складності. Виготовлення прокладок виконується за допомогою різання ножем на верстаті з ЧПК, що забезпечує високоточне виконання контурів виробів. Сам процес різання забезпечує якісне і точне виготовлення прокладок будь-якої конфігурації за кресленнями або зразком.

При розмірі прокладки понад 1500 мм, вона може бути виконана складовою, ластівчин хвіст або ін.

Ви можете самі надати необхідний матеріал для Вашого виробу.

Ви зацікавлені можливістю виготовлення прокладок з пароніту або іншого листового матеріалу, надсилайте нам креслення виробу у вигляді скан або в будь-який поширеній CAD-програмі, наприклад, Компас або AutoCad. Наші фахівці можуть допомогти Вам у створенні електронної версії креслення. Для цього Вам потрібно надати нам зразок прокладки або відправити скан паперового креслення.Також ви можете відвідати наш сайт по данному напрямку: ringroup-special.com.ua

ЗАЛИШТЕ ВАШ ЗАПИТ

Огляд
Обмеження розміру для кожного файлу становить 5.00 MB