Точені ущільнення

Одним з основних напрямків роботи нашої компанії є поставка різних елементів ущільнювачів для пневматичного та гідравлічного обладнання (ущільнювачів, гідроманжет, пневмоманжет, скребків), які виготовляються шляхом виточування (механічної обробки на верстатах з числовим програмним керуванням) із спеціально відлитих під механічну обробку болванок з поліуретанів (термопластичних, гідролізстійких, морозостійких), гум (в тому числі, маслобензостійких, стійких до лугів, кислот, термостійких), поліамідів, тефлонів (як чистих, так і наповнених дисульфідом молібдену або бронзою, а також армованих на молекулярному рівні скловолокном). Всі матеріали - європейського виробництва.

Швидше, вище і сильніше - цей вираз можна застосувати і до нашої промислової діяльності. Потреба зниження витрат диктує необхідність скоротити час виготовлення одиниці продукції і підвищити продуктивність. Тут починається робота «МПІ-АГРО». Ми постійно вдосконалюємо наші матеріали і профілі ущільнень шляхом втілення в життя різних нововведень. Однак, нас стимулюють не тільки зростаючі вимоги до продукції в сфері ущільнюючих систем, але і завдання збереження навколишнього середовища. Ми особливо зацікавлені в організації процесу виробництва, що не завдає шкоди навколишньому середовищу, з урахуванням вимог екології.

Термінове виготовлення нестандартних ущільнень методом точіння

Технологія точіння ущільнень на токарних верстатах з ЧПК вельми ефективна як при одиничному так і в дрібносерійному виробництві. Ми пропонуємо послугу термінового виготовлення нестандартних ущільнень методом точіння.

Діапазон розмірів ущільнюючих елементів для гідравлічного і пневматичного обладнання: мінімальний внутрішній розмір — 4 мм; максимальний зовнішній – до 500 мм.

Зараз дана послуга дуже затребувана, оскільки скорочення часу простою дорогої будівельно-дорожньої та іншої техніки цілком окупає витрати на виготовлення ущільнень. Верстат з ЧПК для виробництва ущільнень оснащений великою бібліотекою профілів ущільнень і кваліфікованому оператору верстата, навченому даної технології, залишається лише ввести розміри посадкового місця, вибрати матеріал і розміри заготовки.

Технологія точіння, являє собою одиничне виготовлення манжет (ущільнень) за допомогою методу обробки полімерних заготовок на токарних верстатах з числовим програмним керуванням. Манжети, які виточуються на верстатах c ЧПК, мають найвищі показники якості в порівнянні з іншими методами їх виготовлення. Точність при виготовленні формових манжет, наприклад, 0,1 — 0,2 мм, а точність точених ущільнень досягає 0,01 мм. За зносостійкістю точені манжети значно перевершують свої формові аналоги.

Специфіка нашого виробництва дозволяє виготовляти ущільнюючі елементи дрібними партіями - від 1 од., що дуже вигідно для виробництва експериментальних і нестандартних ущільнень для Вашого виробничого обладнання.

При співпраці з нами Ви економите свій час і знижуєте свої витрати.

Механічна обробка в порівнянні з традиційними способами виготовлення ущільнень має ряд ключових переваг:

 • експрес-виробництво одиниці продукції без розробки і виготовлення дорогого оснащення;
 • можливість отримання будь-яких виконавчих розмірів;
 • прецизійність виконання геометричної форми;
 • позиціонування різального інструменту на рівні ± 0,01 мм і застосування спеціальних режимів різання.
Також ви можете відвідати наш сайт по данному напрямку:
ringroup-custom.com.ua

ЗАЛИШТЕ ВАШ ЗАПИТ

Огляд
Обмеження розміру для кожного файлу становить 5.00 MB

  Замовити точені ущільнення

  Тип ущільнення
  Огляд
  Обмеження розміру для кожного файлу становить 5.00 MB