Темно-червоний колір

ХН-Pur є стійким до гідролізу термопластичним поліуретановим еластомером (ТПУ) твердого класу.

Цей матеріал являє собою подальший розвиток і модернізацію популярного матеріалу H-Pur, він все ще чудово працює в гарячій воді (прісній і морській), вогнезахисних гідравлічних рідинах (HFA, HFB), біологічно здатних до розкладу рідинах (біо-олії), мінеральних маслах, але має набагато більшу твердість, тому він може бути використаний в якості матеріалу для ущільнень, що працюють у важких умовах.

Висока твердість матеріалу сприяє його чудовій стійкості до екструзії

ХН-Pur має високу стійкість до дії озону, атмосферних впливів і температур. Так само, як H-Pur, цей матеріал дуже рекомендуються для використання в тропічних регіонах.

Набухання в мінеральних маслах є низьким. ХН-Pur має таку ж високу стійкість до впливу радіації і газопроникності як і H-Pur.

Застосування

ХН-Pur використовується в якості альтернативи матеріалу ПТФЕ в комбінованих системах герметизації, що складається з двох елементів - ковзне кільце (PTFE) і пружне ущільнююче кільце круглого перетину (NBR). Ковзне кільце з XH-Pur, на відміну від ПТФЕ, може бути легко і швидко встановлено без застосування спеціальних інструментів і методів.

ХН-Pur з підвищеною твердістю має чудову стійкість до екструзії і може бути використаний в якості матеріалу для ущільнень, встановлених в сильно зношені агрегатах і при дуже високому тиску.

Стійкість

Гарний опір Середній опір Низький опір
Гідравлічні рідини на основі мінерального масла Вогнестійкі рідини типу HFC (водногліколєва суміш) Ароматичні вуглеводні
Біологічно здатні до розкладу гідравлічні рідини Деякі добавки для потужності можуть мати руйнівний ефект (наприклад, фунгіциди) Хлоровані вуглеводні (дихлорметан, тріхлорметан)
Вогнестійкі рідини HFA і HFB Спирт етиловий Кетони та гліколі
Мінеральні масла й змащення (деякі добавки можуть мати руйнівні ефекти) Неетиліровані палива (за винятком преміум суміші бензину і палива без вмісту свинцю) Гальмівні рідини, на основі гліколю
Силіконові масла й змащення - Гарячий пар вище +100°С
Аліфатичні вуглеводні (пропан, бутан) - Концентровані кислоти і основи
Гаряча вода і морська вода до +90°С - -
Розбавлені кислоти і основи - -

В основному використовується

  • Брудознімачі
  • Поршневі ущільнення
  • Штокові ущільнення
  • Ущільнювальні кільця
  • Роторні ущільнення

Технічна специфікація

Властивості Значення Од. Вим. Стандарт
Твердість 57+/-2 Sh D DIN 53505
Щільність 1,2 g/cm3 DIN 53479 or DIN EN ISO 1183-1
Залишкова деформація стиску (70°C / 70 год, 20% деформації) 25 % DIN 53517 or DIN ISO 815-1
Залишкова деформація стиску (100°C / 24 год, 20% деформації) 30 % DIN 53517 or DIN ISO 815-1
Модуль при 100% подовженні 23 N/mm2 DIN 53504
Міцність при розриві ≥45 N/mm2 DIN 53504
Відносне подовження при розриві ≥300 % DIN 53504
Міцність на роздирання ≥100 N/mm DIN 53515 or DIN ISO 34-1
Стираність 18 mm3 DIN 53516
Мінімальна робоча температура -20 °C  
Максимальна робоча температура +110 °C  

Всі перераховані вище дані встановлені в результаті вибіркових випробувань продукції, яка була взята з діючого виробництва. Всі дані були вказані, на основі стандартних тестів продукції відповідно до стандартів ISO, DIN і ASTM і можуть істотно не поширюватися на кінцевий продукт. Ці дані слід розглядати як необов'язкову консультацію.